Nieruchomości z regionu

Jastarnia, Jurata

Cena od 970 000 do 1 540 000 zł

Galeria zdjęć

Opis

Unikalne apartamenty w inwestycji o niepowtarzalnym charakterze, doskonale skomponowane z nadmorskim krajobrazem Bałtyku i Zatoki Gdańskiej tuż przy plaży w prestiżowej części Juraty.
Dla mieszkańców dostępny jest również garaż podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. Projekt architektoniczny apartamentów oraz jego wnętrze to połączenie efektów pracy i pasji renomowanej pracowni architektonicznej. Budynek z pozwoleniem na użytkowanie od czerwca 2018 r.
Luksusowy charakter każdego apartamentu uzupełnia inteligentny system sterowania - FIBARO, który umożliwia zdalną obsługę większości urządzeń znajdujących się w apartamencie. Za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu można m.in.: kontrolować dostęp do apartamentu, a dzięki czujnikom ruchu i temperatury zarządzać mediami. System sterowania natężeniem światła zostanie dodatkowo połączony z syreną alarmową.
Apartamenty zlokalizowane są w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji - w Juracie. To niezwykle popularny kurort, położony na urokliwym Półwyspie Helskim, w otoczeniu sosnowych lasów.

Apartamenty znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, w obrębie Mierzei Helskiej i przypominają letnie rezydencje francuskich kurortów. Ze względu na atrakcyjne usytuowanie apartamentów, zarówno tarasy, jak i balkony każdego z nich przez większość dnia pozostają nasłonecznione. Zaledwie kilka kroków wystarczy, by znaleźć się tuż przy piaszczystych i szerokich plażach Morza Bałtyckiego i urokliwej Zatoce Gdańskiej. Niedaleka odległość do morza, otoczenie malowniczego lasu oraz bliskość do nadmorskich miejscowości wpływają na atrakcyjność lokalizacji i sprawiają, że nie ma lepszego miejsca do wypoczynku.

Szczegóły oferty

Lokalizacja pomorskie,Jastarnia,Jurata
Piętro od 0 do 2
Cena od 970000 do 1540000
Pokoje od 1 do 3
Metraż od 31 do 56
Cena m2 od 0 do 0
Garaż nie
Basen nie
Tarasy tak
Klimatyzacja nie

Szczegóły oferty

Symbol Powierzchnia Pokoje Piętro Cena
HFC-MS-1131 42.70 2 2p 729 500 zł Szczegóły

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem